0
clear
  • Macocom за HP J9150A Модул радиоприемник ProCurve 10-Gigabit Ethernet SFP+ SR
  • -20%
  • -20%
Macocom за HP J9150A Модул радиоприемник ProCurve 10-Gigabit Ethernet SFP+ SR

Macocom за HP J9150A Модул радиоприемник ProCurve 10-Gigabit Ethernet SFP+ SR

BGN 24.96

Налично
Налично

100% съвместим с HPE J9150 A Модул радиоприемник 10 GBASE-SR SFP+ за MMF, с дължина на вълната 850 нм, duplex LC конектор.Съвместим HPE J9150 A.MACOCOM притежава лабораторията на оперативната съвместимост, отговарят на изискванията за кодиране на комутатори и маршрутизатори от различни марки.Заявление за модул радиоприемник HPE J9150 A 10 GBASE-SR SFP + за MMF, с дължина на вълната 850 нм, duplex LC конектор.Дължина на вълната : 850 нм Радиус на действие : 300 метра Вида влакна : MMF Мощност на предаване (dbm) : -6 ~ -1 Rx Sensor (dbm) : .Радиостанцията SFP + 10 Gb/с SFP+, 10 GBase-SR SFP +, MMF, 850 нм, duplex LC конектор, на 300 метра.Съвместим HPE J9150 A.Радиостанцията SFP + 10 Gb/с SFP+, 10 GBase-SR SFP +, MMF, 850 нм, duplex LC конектор, на 300 метра. 100% съвместим с HPE J9150 A.Този радиоприемник е тестван на комутатори HP 2910 AL, и преди доставката ние сме убедени на 100% съвместимост. Модул радиоприемник 10 GBASE-SR SFP+ за MMF, с дължина на вълната 850 нм, duplex LC конектор.

Основни характеристики

Може и да ви хареса

Просто натиснете, за да ги извадя без елементарно!1x монтиране на резервоар за съхранение на ориз всеки о

Комплект от 7 книги за Хари Потър the complete collection с меки корици Джоан РоулингЕзик : английски година на публ

Изработен от висококачествени материали, предлага се в различни цветове и с персонализирани графики, с�

Благодарим ви за разбиранетоПечат на етикет с обратна доставка.Стоката трябва да бъде върната в ново и �

, на Помещение и включва : 4 X дръжка за химикалки кутия, 4 x винтМатериал : ABS + стъкло Размер : [врата копчето

н Цветя превръзка на главата с прости, сладък, романтичен, елегантен дизайн ще ви направи поочарователн�

нПоради конструкция и издръжливост на твърдия корпус в някои случаи в черупката могат да липсват, дупки

Cavallini journaling тънък кожен списание сив 5x7Класически крем страница без подплата.Тегло на опаковката : 0,4 кг..

Празни кредитни карти ще работят с термопринтерамиВ памет можете да записвате и изтривате байт за байт

Please wait...